054-5497484, 055-9597904 

ילנה בסל - הסרת שיער בלייזר

יתרונות הטיפול

הסרת שיער בלייזר הפכה מזה שנים לסטנדרט המקובל, והפתרון היעיל ביותר לאסתטיקה של כל הגוף. עד כה בכל השיטות השונות הקיימות בשוק, מצאנו תנאים שונים ומגבלות רבות. לא כך עם שיטת סופרנו SHR שיטת הסרת השיער המתקדמת והיעילה ביותר, עם טכנולוגיה ששינתה את כללי המשחק.

לא רק בלייזר, הסרת שיער ניתן לבצע בדרכים שונות, אך כאשר העמדנו למבחן את כל השיטות - התוצאה הייתה חד משמעית, הסרת שיער בלייזר בשיטת סופרנו SHR מציעה את היתרונות הרבים ביותר.

היתרונות של הסרת שיער בשיטת SHR
לפניכם חלק קטן מהיתרונות המשמעותיים שבהסרת שיער בלייזר עם שיטת סופרנו SHR החדשנית, שהביאה למהפכה בעולם הסרת השיער:

אין תופעות לוואי - שלא כמו בשיטות אחרות ולייזר מיושן, בשיטת SHR אין כאבים, תחושת צריבה ותופעות לוואי כלל.

מתאים לכל סוגי העור שלא כמו בשיטות האחרות, בשיטה זו ניתן להסיר שיער בבטחה ובהצלחה מלאה ללא כל חשש גם אצל אנשים בעלי גוון עור כהה.

טיפול מהיר במיוחד  - לעומת טיפולי הסרת שיער אחרים, שיטת SHR להסרת שיער מאפשרת טיפול מהיר ויעיל יותר. לדוגמא, הסרת שיער בלייזר מהרגליים בשיטת SHR לוקחת בין 30-40 דקות בלבד. השרת שיער לגבר מהגב או החזה לוקחת לכל היותר בין 15-25 דקות בלבד.

ניתן להסיר שיער בקיץ - גם כאן שיטת סופרנו SHR פותחת בפנינו את האפשרות להעניק טיפולי הסרת שיער מלאים ואיכותיים בכל השנה. שלא כמו בשאר השיטות, עם SHR אפשר להסיר שיער גם בחודשי הקיץ, ואפילו על עור שזוף.
טיפול בטוח בשיער בין הגבות - עם שיטת SHR אין בעיה להסיר שיער בין הגבות, ללא חשש ליצירת רגישות בעיניים.
מתאים לכל גיל - שיטת הסרת שיער זו כה בטוחה עד כי היא מתאימה לטיפול גם לבני נוער וצעירים מתחת לגיל שמונה-עשרה, ללא כל חשש.

מוכנים לעור חלק?
כשמדובר בבריאות ובאסתטיקה, אנחנו מעדיפים לא להתפשר, ולכן בוחרים תמיד אך ורק בטוב ביותר. הסרת שיער בלייזר בטכנולוגיה חדישה במיוחד מאפשרת לנו להעניק לקהל לקוחותינו את ההזדמנות ליהנות מהשיטה הבטוחה, היעילה והמבוקשת ביותר בעולם - בשביל תוצאות ללא פשרות.
ללא כאב, ללא תופעות לוואי, ללא מגבלות, ועם התוצאות המעולות שניתן להשיג רק באמצעות שיטת סופרנו SHR להסרת שיער מתקדמת בלייזר, השיטה שנותנת לכם עור חלק ובריא.

צור קשר


מבצעים חמים:


- הנחה 30% לכל אזורי הטיפול

- לחיילים / חיילות בהזמנת סידרת טיפולים מעל 1500 ש"ח סידרה לאזור בית שחי במתנה

טואול הקמת אתרי אינטרנט