054-5497484, 055-9597904 

ילנה בסל - הסרת שיער בלייזר


טכנולוגיית לייזר SHR

טכנולוגיית ה-™SHR היא הטכנולוגיה החדשנית והמתקדמת ביותר להסרת שיער בלייזר.הטכנולוגיה פותחה לשימוש להסרת שיער כיעילה בטוחה מהירה לכל גווני העור וללא כאבים.

העקרונות המרכזיים בבסיס טכנולוגיית SHR הינם:

1
. "פוטותרמוליזיס לא סלקטיבי", בשונה מטכנולוגיות IPL ולייזר מיושנות שפועלות ע"י חימום זקיק השערה בלבד, בטכנולוגיית SHR קרן הלייזר נקלטת לא רק במלנין שבבסיס זקיק השערה אלא גם ברקמה הסובבת אותה. עקרון זה הנקרא "פוטותרמוליזיס לא סלקטיבי" פירושו חימום שאינו בררני ומשמעותו הסרת שיער יעילה גם בשערות פלומתיות בהן כמות המלנין קטנה.


2
. חימום אקומולטיבי: בשונה מטכנולוגיות IPL ולייזר מיושנות הפועלות באנרגייה מקסימלית ובהבזק קבוע, בטכנולוגיית SHR אנרגיית הלייזר הופכת לאנרגיית חום בהדרגתיות.
אנרגיית הלייזר מוחדרת בהדרגה דרך שכבת העור העליונה (שכבת האפידרמיס) והופכת לאנרגיית חום ומחממת באופן מבוקר את זקיק השערה ואת שכבת העור האמצעית (שכבת הדרמיס).
הפגיעה בזקיק השערה מתבצעת ע"י הקרשת החלבון וניתוק כלי הדם מהזקיק, שערה שאינה מחוברת לכלי דם לא תצמח יותר וזאת מבלי לפגוע בשכבת העור העליונה.

חימום אקומולטיבי משמעותו טיפול ללא תופעות לוואי, כמעט ללא כאב כלל, על כל גווני העור ומאפשר טיפול גם בקיץ על עור שזוף (לא צרוב).


3. 
In Motionטכניקת "טיפול בתנועה" – ™IN Motion הינה פטנט ייחודי לטכנולוגיית SHR. טכניקת טיפול זו פותרת בעיה שכיחה של פסיחה על אזורים בעת הטיפול ומאפשרת כיסוי מלא של האזור המטופל.
הטיפול מתבצע על שטחים גדולים ומאפשר טיפול קצר ונעים במיוחד ללא חשש מתופעות לוואי ומבטיח חווית טיפול בטוחה, יעיל וללא כאב.

מערכת סופרנו SHR נחקרה והוכחנה מדעית ומגובה במאמרים מקצועיים, מחקרים קליניים ומחקרים השוואתיים אל מול מערכות לייזר אחרות והינה מערכת הלייזר היחידה המאושרת לשימוש ע"י קוסמטיקאיות.
מערכת לייזר סופרנו SHR מאפשרת עבודה יעילה ומקצועית במספר ידיות ואורכי גל

צור קשר


מבצעים חמים:


- הנחה 30% לכל אזורי הטיפול

- לחיילים / חיילות בהזמנת סידרת טיפולים מעל 1500 ש"ח סידרה לאזור בית שחי במתנה

טואול הקמת אתרי אינטרנט